Co oferujemy

Audyt stron / audyt SEO

Dzięki tej usłudze Twoja strona www zostanie dostosowana do najnowszych standardów, standardów nieustannie podnoszonych przez czołowe wyszukiwaki jak Google, Bing czy Yandex.

Prawidłowo przeprowadzona opymalizacja strony pozwala także oszczędzić środki w późniejszym pocesie pozycjonowania Twojej strony.

Pozycjonowanie stron

Usługa polegająca na próbie umieszczenia Twojej strony www jak najwyżej w wynikach wyszukiwania tzw. SERP(Search engine results page).

Opieka nad wizerunkiem / Media społecznościowe

Promocja stron internetowych w mediach społecznościowych jest kolejną z naszych specjalizacji. Jest to skuteczny i nowoczesny sposób dotarcia do ogromnej rzeszy potencjalnych użytkowników lub klientów Twojego sklepu. Umieszczanie odpowiednio przygotowanych treści w popularnych serwisach (Facebook, Google+, Twitter) jest dobrą metodą na szybkie zaznajomienie internautów ze stronami naszych klientów.

Konfigurowanie nowych i optymalizacja istniejących kampanii Adwords/Bing/Facebook

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie optymalną, dostosowaną do Twoich możliwości kampanię reklamową w wyszukiwarkach internetowych (Google, Bing) lub serwisach społecznościowych (Facebook).

Kampanie internetowe w szybki sposób zwiększają ruch na stronach, dzięki czemu pozwalają na zaprezentowanie internautom nowych stron internetowych, sklepów internetowych czy blogów.

Pomagają także w budowie świadomość marki wśród potencjalnych klientów.